petak, 19 April 2019 06:04

KANTONALNO TAKMIČENJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Dana 17.04.2019. u prostorijama Gimnazije Obala održano je XVII kantonalno takmičenje iz engleskog jezika za srednje škole. Našu školu je predstavljao Faruk Šahat, učenik trećeg razreda, koji je prethodno pobijedio na školskom takmičenju. Faruk Šahat osvojio je prvo mjesto na Kantonalnom takmičenju i time se pridružio ostalim sjajnim učenicima naše škole koji su osvojili mnoge nagrade na dosadašnjim takmičenjima iz različitih predmeta.

Na ovogodišnjem Kantonalnom takmičenju iz engleskog jezika učestvovala su 22 učenika, a drugo i treće mjesto su osvojili učenici iz Treće i Prve gimnazije.

Čestitamo izvanrednom učeniku Faruku Šahatu na pobjedničkom rezultatu i želimo mu puno sreće i uspjeha u životu i radu.

Zadnji put promjenjen petak, 19 April 2019 06:07