srijeda, 30 Maj 2018 07:03

DODIJELJENE NAGRADE NAJUSPJEŠNIJIMA NA KANTONALNOM TAKMIČENJU IZ ENGLESKOG JEZIKA

U utorak 29. maja ove godine u prostorijama Treće gimnazije održana je svečana dodjela nagrada najuspješnijim učenicima na ovogodišnjem Kantonalnom takmičenju iz engleskog jezika. Nagrade su dodijeljene za osvojena prva tri mjesta u kategoriji srednjih škola, a za osnovne škole za prvih sedam učenika, zbog jednakog broja osvojenih bodova. Prisutnima se obratila i profesorica Sabina Piknjač, predsjednica Aktiva nastavnika engleskog jezika Kantona Sarajevo, koja je čestitala učenicima i njihovim nastavnicima na postignutom uspjehu. Svečanosti je, u pratnji profesorice Elme Begović, prisustvovala i učenica Druge gimnazije Martina Larma, koja je osvojila treće mjesto na Kantonalnom takmičenju. Nagradu u kategoriji srednjih škola uručila je direktorica Treće gimnazije profesorica Senada Salihović. Tokom programa, prisutni su mogli pogledati i kratku prezentaciju o učenicima- ovogodišnjim pobjednicima, koju su pripremili njihovi mentori. Značajno je napomenuti da je takmičenje na kantonalnom nivou ujedno i najviše takmičenje, budući da za sada nema mogućnosti da se učenici takmiče na svim nivoima. Na kraju, još jednom čestitamo našoj učenici i profesorici na ovom uspjehu i osvojenoj nagradi.

Zadnji put promjenjen srijeda, 13 Juni 2018 07:13